BARIŞTEPE MUHTARI BAHATTİN KELEŞ’TEN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Barıştepe Mahallesi Muhtarı Bahattin Keleş İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e mahalleye yaptığı çalışmalardan dolayı Teşekkür Etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatları ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Barıştepe Mahallesinde yolların ve kaldırımların genel bakımı ile temizlik uygulaması yaptı.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkürlerini ileten Barıştepe Mahallesi Muhtarı Bahattin Keleş,” Yapımı süren temizlik ve ot biçme çalışmaları için Başkanımız Seyfi beye ve emeği geçen belediye personeline teşekkür ediyoruz. Şuanda mahallemizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Başkanımız sürekli bizimle iletişim halinde. Başkanımızdan yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyor Allah razı olsun diyorum ” diye konuştu.

HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise mahallelerde yapılan hizmetlerin devam ettiğini belirterek,”Barıştepe Mahallesinde de birçok hizmeti hayata geçirdik. Bölgede yolların ve kaldırımların genel bakımını yaptık. Yapmaya devam ediyoruz. Muhtarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen tüm önerileri dinliyor, belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm buluyoruz” diye konuştu.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>