EMNİYET MÜDÜRÜ ZEKİ BALCI’DAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E VEDA ZİYARETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Adana Bölge Emniyet Müdürlüğü Polis Teftiş Kurulu Başmüfettişliğine tayini çıkan İskenderun İlçe emniyet müdürü Zeki Balcı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren belediye başkanı Seyfi Dingil,”Yayınlanan son kararname ile terfi ederek ilçemizden ayrılacak olan Emniyet Müdürümüz Zeki Balcı, halkı huzuru ve güvenliği noktasında kentimizde başarılı çalışmalara imza atmıştır. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emniyet Müdürümüz şehrimizde görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalarıyla tüm şehir halkının sevgisini, saygısını ve takdirini kazandı “dedi.

Emniyet Müdürü Zeki Balcı ise halkın huzuru ve güvenliği noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek,”İskenderun’da görev yaptığımız süre içerisinde her zaman belediyemiz ile diğer kamu kurum ve kuruluşlar ile diyalog halinde olduk. Çalışmalarımızda her zaman bizlere destek olan İskenderun halkına sizlerin aracılığı ile teşekkür ediyorum “diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>