ÇALIŞKAN: ‘SAADET PARTİSİ 20 YIL SONRA MECLİSİN KAPISINA DAYANDI’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Dr. Necmettin Çalışkan seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor.

Altınözü ve Antakya’da yoğun tempoyla seçmenle bir ara gelen Çalışkan son olarak Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu’nun da katıldığı e- mitingde önemli açıklamalarda bulundu.

Ulusal basının da yoğun ilgi gösterdiği e- mitinge Hataylılar büyük ilgi gösterdi.

Hatay’daki e-mitingde konuşan Saadet Partisi Hatay milletvekili Adayı Dr. Necmettin Çalışkan ”20 yıl sonra Saadet Partisi meclisin kapısına dayandığını söyledi.

Dr. Necmettin Çalışkan konuşmalarına şu şekilde devam etti. “Bu gün hepimizin Allah’a şükürler olsun ki Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Hatay’ımızda, Antakya’mız da Allah’ın yardımı ve sizlerin desteğiyle tarih yazacağız. Son 20 yılda Saadet Partimiz meclisin kapısına ilk defa bu kadar güçlü dayandı. Çünkü baraj yok ve partimize büyük teveccüh var.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’ımızda da başta işsizlik olmak üzere, ekonomik sosyal çok ciddi sorunlar var. Hatay Türkiye’de işsizliğin yaşandığın beş şehrinden birisidir. Hatay’ımız Suriye sınır şehri olarak savaştan etkilenmiş bir şehirdir. Böyle gitmemeli, değiştirmeliyiz. Umuyoruz ki Saadet Partisi meclise girdiğinde sorunları el birliği ile kardeşçe çözüp aydınlık günlere ulaşacağız” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>