BAŞKAN FATİH TOSYALI,SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA ASFALT ATAĞI

İskenderun Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata dönüştürmeye devam ediyor.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri pandemi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek, ihtiyaç olan önemli noktalarda asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Süleymaniye,Dumlupınar,Sakarya,Muradiye ,Küçük Sanayisi Sitesi içerisi ,Cebike ve Çankaya mezarlık yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmalarını mahalle muhtarları ile birlikte yerinde inceledi.

BİRÇOK MAHALLEDE ÇALIŞMALARA HIZ VERİLDİ

Kent genelinde ihtiyaç olan tüm noktalarda asfalt çalışmalarının devam edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,”  şehir merkezinde ve mahallelerimizde en yoğun kullanılan caddelerimizde asfalt yenileme çalışması yapıp,kısa bir sürede trafiğe yeniden açtık” dedi.

İSKENDERUN’DA BOZUK YOK BIRAKMAYACAĞIZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Her şey İskenderun’umuz ve hemşerilerimiz için.İskenderun’da yollar daha güzel daha konforlu hale geliyor. Fen işleri ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.İskenderun’da bozuk yok bırakmayacağız. Asfalt çalışmalarımızın yanı sıra tüm birimlerimiz kısıtlama boyunca görevinin başında olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Mahallelerinde sıcak asfalt çalışması yapılan mahalle muhtarları ise Başkan Tosyalı’ya teşekkürlerini ilettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>