“KAYMAKAM SOYTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Karaağaç Mahalle Temsilcisi Hasan Büyük, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

10 Eylül 2018 Pazartesi günü saat: 14.30’da hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, avantajlı ve dezavantajlı bölgelerde yaşayan 6-14 yaş arası çocuklara fırsat ve imkân eşitliği sağlayarak eğitim-öğretim kalitelerini yükseltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştiren Eşit İmkânlar Platformu Hatay İl Temsilcisi Selin Eşkili de iştirak ederek, sohbete renk kattı.

Ziyaretin anısına çiçek takdim eden Eşit İmkânlar Platformu Hatay İl Temsilcisi Selin Eşkili, misafirperverliğinden dolayı Kaymakam Soytürk’e teşekkür etti.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Karaağaç Mahalle Temsilcisi Hasan Büyük’e teşekkür ederek, Eşit İmkânlar Platformu Hatay İl Temsilcisi Selin Eşkili ve çalışma ekibine de kolaylıklar ve başarılar diledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>