30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 96.YILDÖNÜMÜ BELEN’DE KUTLANDI.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

30 Ağustos Zafer Bayramı 96.Yıldönümü kutlamaları etkinlikleri saat 09:00’da Atatürk Parkında icra edilen ve Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Siyasi Parti İlçe temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Gaziler ve halkın katılımı ile yapılan Çelenk sunma programı başladı. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin Atatürk Anıtına sunulması, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, J.Astsb.Kd.Çvş.Uğur ATEŞ’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ve Belen Anadolu Lisesi öğrencilerinden Derya ŞENER’in “30 Ağustos Zafer Bayramı” ve Elmas YILDIRAY’ın “Asker Konuşması” şiirlerini okumaları ile Anıt alanındaki program tamamlandı.

Etkinlikler, saat 09:30’da Kaymakamlık Makamında, Kaymakam AYDIN’ın, Belediye Başkanı VURUCU ile birlikte tebrikleri kabul etmesi ile sona erdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>