MİNİKLERDEN HATMEK GİTAR KURSUNA YOĞUN İLGİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Sosyal ve kültürel etkinliklerin hemşehrileriyle buluşturulmasına ve kentin toplumsal etkinlikler yönünden zenginleşmesine özen gösteren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, kentin sanatsal vizyonuna katkı sunmaya devam ediyor.

Kişilerin ilgi, yetenek ve becerileri doğrultusunda açılan ve her yaş ve meslek gruba hitap eden kurslarla toplumun her kesiminden bireylerin, aktif ve üretken olmalarına katkılar sunan HATMEK (Hatay Meslek Edindirme Kursları), miniklerin yaz tatillerini daha verimli ve kaliteli geçirmelerine de vesile oluyor.

7’DEN 70’E HİTAP EDEN ÜCRETSİZ KURSLARDAN HERKES FAYDALANABİLİR

HATMEK’in uzman kadrosu ve eğitimli hocaları eşliğinde başlayan gitar kursuna yoğun ilgi gösteren minikler, hem eğlenerek öğreniyor hem de okul yorgunluğunu müzik yaparak atma imkanı buluyor. 7’den 70’e hitap eden ücretsiz kursların yenilenerek devam edeceğinin altını çizen yetkililer, isteyen herkesin kurslardan faydalanabileceğini belirtti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>