AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Özel, Barbaros Mahallesi Seçim Bürosunu açtı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, Barbaros Mahallesindeki seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmasında, “Gücünü milletten alan parti 24 Haziran’da iktidara gelecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

AK Parti olarak Hatay’a yapılan projelerin Hatay’ı şaha kaldıracağını belirten Abdulkadir Özel, Barbaros Mahallesi seçmenlerine hitaben yaptığı konuşmasında; “Büyük bir tarihin arifesindeyiz. Bugün Türkiye güçlü bir lidere sahip. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için Allah nasip ederse 24 Haziran’da seçime gideceğiz, Oy pusulasındaki AK Parti ve Reisimize evet diyerek mührümüzü vuracağız inşallah. Meclisin büyük çoğunluğunu biz oluşturacağız ve güçlü bir şekilde güçlü bir meclis kuracağız. Çıktığımız bu yolda birlikte yürüyoruz ve birlikte yürümeye devam edeceğiz.

AK Parti iktidara gelmeden önceki ve sonraki Türkiye’den bahseden Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, “Sizler nasıl bir Türkiye’de yaşıyordunuz? AK Parti iktidara geldikten sonra nasıl bir Türkiye’de yaşıyorsunuz? Biz bunu çok iyi biliyoruz. Bunları çok iyi anlatmamız gerekir.” Diye konuştu.

Barbaros Mahallesi Seçim Bürosunun açılışına İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, mahalle temsilcileri, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>