OVA’DA GAZİ VEKİL TÜRKOĞLU RÜZGARI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

24 Haziran Seçim Çalışmaları Kapsamında Dur Durak Bilmeksizin Hatay’ı Bir Baştan Bir Başa Dolaşan 15 Temmuz Gazisi, AK Parti Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Kırıkhanlı Hemşehrilerinin de Gönlünü Fethetti.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Kudret Artan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, AK Parti Kırıkhan İlçe Başkan Ömer Erdal Çelik, Kırıkhan MEMUR-SEN Başkanı Mustafa Polat, AK Parti Kırıkhan Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu ve AK Parti Kırıkhan Teşkilat Mensuplarının da Eşlik Ettiği Milletvekili Türkoğlu’nun Ziyaretinin İlk Durağı, Kırıkhan 5 Temmuz İlkokulu Oldu.

Milletvekili Türkoğlu, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılının 2. Yarısının Tamamlandığı Kırıkhan 5 Temmuz İlkokulu’nda, Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı.

Öğrencilere Karnelerini ve Hediyelerini Elden Veren Türkoğlu; “Geleceğimizin Teminatı, Gözümüzün Nuru Kıymetli Ögrencilerimize İyi Tatiller Diliyor ve Değerli Öğretmenlerimizi Üstün Gayret ve Emeklerinden Ötürü Gönülden Tebrik Ediyorum” Dedi.

AK Parti İktidarları Döneminde Milli Bütçeden En Fazla Payın Eğitime Aktarıldığının Altını Çizen Türkoğlu; “Bu Kapsamda Hatay’ımıza Son 15 Yılda 1,4 Milyar TL Eğitim Yatırımı Yapılmıştır” İfadelerine Yer Verdi..

KIRIKHAN ESNAFI TÜRKOĞLU’NU BAĞRINA BASTI

Gazi Vekil Türkoğlu, Kırıkhan Çarşı Merkezi Nuriye Civelek Caddesindeki İşyerlerini de Ziyaret Ederek, Esnaflara Karanfil Takdiminde Bulundu ve Esnafların Beklenti ve Önerilerini; Sorun ve Taleplerini Dikkatle Dinledi.

Türkoğlu; “AK Parti İle Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Cumhurbaşkanlığı İçin Dua ve Desteklerine Talip Olduğumuz Ahilik Kültürünün Mirasçısı Değerli Esnaflarımızın, Yoğun İlgi ve Teveccühüne Mazhar Olduk. Kırıkhanlı Esnaflarımızla Kavli Karar Eyledik ve 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Mihmandarlığında AK Parti İle Yola Devam Dedik..” Açıklamalarında Bulundu.

TÜRKOĞLU KIRIKHAN’DA YÖRÜKLERLE BULUŞTU

Milletvekili Türkoğlu ve Beraberindeki Heyet Kırıkhan’ın Özyörük ve İmece Mahallelerinde Yörüklerle Bir Araya Geldi. Özyörük Mahallesinde Türkmen Beyi Türkoğlu İçin Kurbanlar Kesildi.

Yörüklerin Anadolu’nun Yiğit Evlatları Olduğunu Söyleyen Türkoğlu, Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Toros Dağları’na Bakınız, Eğer Orada Bir Tek Yörük Çadırı Görürseniz ve O Çadırda Bir Duman Tütüyorsa, Şunu Çok İyi Biliniz ki Bu Dünyada Hiçbir Güç ve Kuvvet Asla Bizi Yenemez” Sözünü Hatırlattı.

Yörüklerin Bu Vatanın Asli Bekçilerinden Olduğunu Vurgulayan Türkoğlu; Selahaddin Demirtaş’la İlgili Yaptığı Sert Açıklamada Şu İfadelere Yer Verdi:

“Kandil’in Siyasi Kuklası Demirtaş’a Tahliye İsteyenlerden Çok Şey Olabilir. Ama Milliyetçi Asla Olamaz.

PKK; Türkiye’nin Bölünmesini İsteyen, Milli Birlik ve Bütünlüğümüze Kasteden, Bebek Katili, Cani Bir Terör Örgütüdür..

PKK’nın Asker ve Polisimizi Şehit Eden Hendek Eylemlerini Onur ve Şeref Mücadelesi Diye Güzelleyen de, “Apo’nun Heykelini Dikeceğiz” Diyen de, Kobani Eylemleri İçin Çağrı Yapıp 52 Vatandaşımızın Katline Sebebiyet Veren de Kandil’in Siyasi Taşeronu Selahaddin Demirtaş’tır.

Peki Demirtaş’ın Serbest Kalmasını İsteyen Akıl Neye Hizmet Ediyor.?

O Akla Soruyorum: 15 Temmuzda 252 Vatandaşımızın Katili, Terörist Fethullah Gülen Paketlenip Türkiye’ye Verilse İdi ve Şu An Cumhurbaşkanı Adayı Olsa İdi; Gülen’in de Serbest Kalmasını İsteyecek Miydiniz.?”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>