İSADER’İN İFTAR YEMEĞİNDE BİRLİK VE BERABERLİK ÖRNEĞİ SERGİLEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) Sigorta Haftası nedeniyle yönetim kurulu ve Sigorta Acentelerini iftar yemeğinde buluşturdu.

Karaağaç Mahallesinde özel bir Restoranın bahçesinde deniz kenarında gerçekleştirilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik örneği sergilendi.

İftar yemeğinde meslekte 25 yılını dolduran Sigorta Acente sahiplerine İSADER Başkanı Şükrü Gündağ tarafından plaket takdim edilirken, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a da derneğe katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek şey Sigortadır sloganı ile yola çıkan ve Bölge halkına sigorta bilincini aşılayan İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) yönetim kurulu Başkanı Şükrü Gündağ ve yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği iftar yemeğinde birlik ve beraberlik örneği sergilenirken, İSADER üyeleri ve Acente yetkilileri de iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen yönetime teşekkürlerini ifade ederek, Allah kabul etsin dediler.

İSADER’in iftar yemeğine İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Mahir Taner, İTSO Meclis üyeleri Yasin Keleş, Levent Çam, İSADER Başkanı Şükrü Gündağ, İSADER yönetimi, Sigorta Acenteleri ve davetliler katıldılar.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>