BAŞKAN YAVUZ; “CUMHUR İTTİFAKI OLARAK BŞB’NİN 525 MİLYONLUK EK BÜTÇE TEKLİFİNE EVET DEDİ”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Kırıkhan Belediye Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Gurup Başkan Vekili Ayhan Yavuz, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısı 2. Oturumu sonrası Cumhur İttifakı Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte basın açıklaması yaptı.

Hatay Büyükşehir Belediye Binası önünde yapılan basın açıklamasında Başkan YAVUZ şunları söyledi; “Cumhur İttifakı olarak Hatay Halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Bugün yine Hatay’a yapılacak olan hizmetler için Hatay Büyükşehir Belediyesinin Meclliste 525 Milyonluk ek bütçe talebine Cumhur İttifakı olarak evet oyu vererek bir kez daha Hatay’a yapılacak olan hizmetlerin önünü açtık.

Cumhur İttifakı olarak dün olduğu gibi bugünde ve bugünden sonrada Hatay’a yapılacak hizmetler için destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>