HER ŞEY TEMİZ ÇEVRE İÇİN

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

5-11 Haziran Dünya Çevre Haftası dolayısıyla farklı etkinliklerin altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) bu konuda farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Son olarak Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü bisikletçileri ile birlikte Samandağ sahilini temizleyen HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı personelleri, yarınlara temiz çevre bırakmanın önemine dikkat çekti.

Samandağ’da bisiklet turu ile başlayan ve devamında sahil temizliği ile devam eden etkinlikte düşüncelerini paylaşan HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Dolğun, “5-11 Haziran Dünya çevre Haftası münasebetiyle şehrimizin birçok noktasında farklı etkinliklere imza attık. Bu etkinlikleri düzenlememizdeki amaç vatandaşlarımızda temiz çevre ve temiz doğa bilinci oluşturmaktı. Bununla birlikte çocuklarımıza doğa sevgisi ve doğanın korunmasının önemini anlatmaya çalıştık” dedi.

Samandağ sahilini temizledikten sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren katılımcılar bu anlamlı etkinliği ölümsüzleştirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>