KURUMUMUZDA ANNELER GÜNÜ KUTLANDI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Hatay T Tipi Kapalı ve Açık  Ceza İnfaz Kurumunda kurum psikososyal servis görevlileri tarafından kurum idaresinin de katılımıyla Anneler Günü etkinliği düzenlendi.

Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Akgüç, İdare memurları Eyüp Savva ve Güldane Yılmaz  ile  diğer kurum personelleri cezaevindeki kadın mahkumları ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Kurum Müdürü ve personeli kadınlara Anneler günü nedeni ile çeşitli hediyeler takdim etti. Kurum Müdürü yaptığı kısa konuşmada; anneler gününde birada olmanın önemine değinerek, annelerin sadece bir günde hatırlanmamasını her gün annelerin değerinin bilinerek ona göre onlara değer verilmesini belirtti. En kısa zamanda tahliye olmaları ve ailelerine kavuşmaları temennisinde bulundu. Anneler günü etkinliği tutuklu/hükümlü anneler ile birlikte  fotoğraf çekimi ile sona erdi. Hükümlü/tutuklular da anneler gününde kendilerini unutmayan kurum görevlilerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>