GELENEKSEL PRIMEMALL İSKENDERUN İFTAR YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun’un ilk Alışveriş Merkezi Primemall İskenderun, her yıl olduğu gibi bu yıl da iş ortaklarını geleneksel iftar yemeğinde buluşturdu.

Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi yönetimi, geleneksel iftar yemeğinde kiracıları ile buluştu. Her yıl düzenlenen iftar yemeğinde buluşan Primemall İskenderun ailesi, Ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Geleneksel hale gelen Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi kiracılarının ve yönetiminin katıldığı iftar yemeği, bu sene 14 Mayıs Salı günü Besime Mare’de gerçekleşti. Düzenlenen iftar yemeğinde davetliler, Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi Müdürü Ümit GÜLLÜ ve yönetim ekibi tarafından ağırlandı.

Primemall İskenderun yönetimi ve iş ortağı kiracıları, Ramazan’da daha büyük önem kazanan paylaşımın verdiği mutluluğu hep birlikte yaşadılar. Ney Dinletisi eşliğinde, bu yıl sekizincisi düzenlenen iftar yemeğinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren kiracılar, bol bol sohbet edip, dostluklarını pekiştirdiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>