BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI’YA TEBRİK ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Anadolu Katolik Kilisesi episkopos Paolo Bizzeti,işadamı Kazım Gökmen,Paşa Karaca ,Enis Ülkümen,Nuri Üysen ,Gübretaş İskenderun Bölge müdürü Turhan Koç,Genel Müdürü İbrahim yumaklı,,Hüdamar sahibi Hüseyin Şanlı,İskenderun Ortodoks vakfı başkanı Can Teymur ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş Başkan Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

DAİMA ŞEFFAF, DÜRÜST, ADİL OLACAĞIZ

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un bir kardeşlik kenti olduğunu belirterek,” İskenderun’un her alanda en iyi noktaya taşımak için canla başla çalışacağız. Daima şeffaf, dürüst, adil, insan odaklı ve kamu çıkarını esas alan yönetim anlayışını ilke edindik. Tevazu, samimiyet, gayret ve hakkaniyet ile çıktığımız bu yolda her kesimin belediye başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİ İLETİLDİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten konuklar ise yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

Ziyaretler sohbet ortamında devam etti

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>