AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ TÖRENLE AÇILDI…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Hayırseverden Sağlığa Destek;

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde Hayırsever Hacı Murat Narlı’nın katkıları ile yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi törenle açıldı.

Törene, Hatay milletvekillerimiz Hüseyin Şanverdi ve İsmet Tokdemir, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter katıldı.

Açılışta töreninde konuşan hayırsever Hacı Murat Narlı, Reyhanlı’ya yakışır bir aile sağlık merkezinin açılışını yaptıklarını ve bugünün kendisi için en güzel gün olduğunu ifade ederek, “Aile Sağlığı Merkezimizin ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Reyhanlılı tüm kardeşlerimi yatırım yapmaya çağırıyorum. Çünkü bu dünyada yaptığınız hayırlar kalıcı olacak ve mahşerde karşımıza çıkacaktır” dedi.

Hatay Valisi Erdal Ata’da yaptığı konuşmasında, “Bu güzel eseri Reyhanlı ilçemize kazandıran hayırsever Hacı Murat Narlı’ya teşekkür etmek istiyorum. Kendisi çiftçilik yaparak bu zamana kadar elde ettiği birikimlerini çocuklarına miras olarak bırakmayıp Reyhanlı halkına sağlık hizmeti verecek, böylesine güzel bir Aile Sağlık Merkezini belediyemizin de katkıları ile birlikte ilçemize kazandırmıştır. Takdire şayan bu yardımseverliğinin vatandaşlarımıza emsal teşkil etmesini temenni ediyorum ve Aile Sağlığı Merkezinin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Vali Ata konuşmasının devamında şunları söyledi:

Konuşmaların ardından Vali Ata, hayırsever Hacı Murat Narlı’ya yardımlarından ötürü bir teşekkür plaketi verdi. Vali Ata ve beraberindekiler Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasının açılış kurdelasını kesmelerinin ardında Hatice-Murat Narlı Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasını gezdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>