VATANDAŞIN İFTAR KONUĞU; KAYMAKAM RECEP SOYTÜRK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk, mübarek Ramazan-ı Şerif’in manevi ikliminde Meydan Mahallesinde ikamet eden bir ailemizin iftar konuğu oldu.

Kaymakam Recep Soytürk’ün himayesinde, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin’in koordinasyonunda; İlçemiz Meydan Mahallesinde ikamet eden gençlik merkezini aktif olarak kullanan gönüllü bir gencimizin evinde iftar yemeği düzenlendi.

29 Mayıs 2018 Salı günü gerçekleştirilen iftar yemeğinde, Kaymakam Recep Soytürk, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, Gençlik Merkezi üyesi gencimiz ve ailesi gönül sofrasında bir araya geldi.

İftar yemeğinin akabinde çeşitli ikramların yapıldığı bu güzide aile ortamında, gönüllü gencimiz ve ailesi ile sohbet eden Kaymakam Soytürk, misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Misafirperver ailemiz ise, evlerinde ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet yaşadıklarını ifade ederek, teşrif edip onurlandırması ve halkımıza olan duyarlı yaklaşımından dolayı Kaymakam Soytürk’e teşekkür ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>