İSADER Sigorta Haftası nedeniyle Dörtyol ve Payas Protokolünü de ziyaret etti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

 

“İhtiyacınız Olduğunda Alamayacağınız Tek şey Sigortadır”

İSADER Sigorta Haftası nedeniyle Dörtyol ve Payas Protokolünü de ziyaret etti “İhtiyacınız Olduğunda Alamayacağınız Tek şey Sigortadır”

İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek şey Sigortadır sloganı ile yola çıkan ve Bölge halkına sigorta bilincini aşılayan İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) yönetim kurulu Başkanı Şükrü Gündağ ve yönetim kurulu üyeleri Payas ve Dörtyol’da da protokol ziyaretlerinde bulundular. İSADER yönetim kurulu üyeleri, Dörtyol ve Payas İlçe Emniyet müdürleri ile Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretler kapsamında Sigortanın önemi anlatıldı. İSADER Başkanı Şükrü Gündağ ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinde, protokole çiçek takdiminde bulunuldu. İSADER Başkanı Gündağ yaptığı değerlendirmesinde; “Bölge insanımıza sigorta bilincini aşılamak sigortanın önemini anlatmak için çaba sarf ediyoruz. Sigorta Haftası da bu kapsamda önemli, bir hafta boyunca dernek olarak çeşitli etkinlikler, toplantılar, sosyal aktiviteler ve ziyaretler gerçekleştirerek, gerek halkımıza, gerek esnafımıza, toplumumuzun her kesiminden insanlarımıza ‘İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek şey sigortadır’ sloganı ile bilgiler verdik. Sigorta yapılması durumundan insanlarımızın en değerli varlıkları, canları, malları güvence altına alınmakta ve zararları da karşılanmaktadır. Hiç kimsenin başına bir iş gelmesini istemeyiz. Lakin olası bir kaza ve olumsuzluklarda sigorta insan hayatı için can simidi oluşturmaktadır” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>