MADENLİ ORTAOKULUNA ÇOK AMAÇLI SALON

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Madenli Ortaokuluna kazandırılan “Çok Amaçlı Salon’un” açılışına katıldı.

Madenli Ortaokuluna, Okul Aile Birliği ve iş insanı Ayhan Yağmur tarafından kazandırılan Çok Amaçlı Salon’un açılışına Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Meclis Üyeleri ve birçok vatandaş katıldı. Çocukların bilimle ilgilenebilecekleri, araştırma yapabilecekleri, kitap okuyabilecekleri ve her türlü etkinlikleri yapabilecekleri bir alanın kazandırılmış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Culha, bu salonun oluşturulmasına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan açılış programında, Madenli Ortaokul Müdürü Ömer Okyay açılış konuşmasında Çok Amaçlı Salonun Madenli Ortaokuluna kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, bu salon sayesinde öğrencilerin birçok etkinliklerini ve faaliyetlerini yapabileceklerini belirtti. Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha tarafından katkılarından dolayı İş İnsanı Ayhan Yağmur’a teşekkür plaket takdim edildi. Folklör ekibi ve okul tiyatro ekibinin gösterisi ile devam eden program, madenli ortaokulu müzik grubunun seslendirdiği şarkı ile sona erdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>