Yine ‘Atakaş’ Farkı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love
 

Hayırsever iş insanı Recep Atakaş’tan Kırıkhan’a Fen Lisesi
Hatay Valiliği İskenderun Çalışma Ofisinde gerçekleştirilen imza törenine, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın Hayırsever İş insanı Recep Atakaş, Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Kırıkhan Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz katıldı.
Protokol imza töreninde konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan; “Hayırsever iş insanı Sayın Recep Atakaş, hayırlarına yeni bir hayır ekleme kararı verdi. Kırıkhan’da zaten Recep beyin bir okulu vardı babası Naim Atakaş adına şimdi bir fen lisesi açılması kararı verildi. 24 derslikli, her türlü ihtiyacı karşılayacak bir okul yapmak istedi dedi.
Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman da; “İnsanlar eserleriyle anılırlar, bu da çok büyük bir eser. Biz hep şuna inanıyoruz, en büyük siyaset hizmettir dedi.
Hayırsever İş İnsanı Recep Atakaş da, eğitime katkı sağlayabiliyor olmaktan ötürü gurur duyduğunu ifade ederek; “Okul yaptırmak, yaptırdığımız okullardan mezun olan öğrencilerin başarılı iş insanları olması bize gurur ve mutluluk veriyor dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Kırıkhan’da yaptırılacak olan fen lisesinin yapımı ile ilgili protokol imzalandı.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>