DENİZCİLİK FAKÜLTESİNDEN İTSO YA PLAKET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ilk mezunlarını verdi

İTSO’ya Desteklerinden Dolayı Plaket Verildi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ilk mezunlarını düzenlenen mezuniyet töreniyle uğurladı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliğini bölgemize kazandıran İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına da mezuniyet gününde anlamlı bir plaket verildi. İSTE Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, İTSO adına plaketi yönetim kurulu üyesi Müfit Tennioğluna takdim etti.

2021- 2022 Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi mezuniyet töreni İSTE Merkez Yerleşkesinde yapıldı.

Törende Bayrak ve Flama devir teslim töreninin ardından mezun öğrencilere plaket ve diploma takdimi yapıldı. Ayrıca, mezuniyet töreninde emeği geçen sektör paydaşlarına plaket takdim edildi. İSTE’nin ilk Uzak Yol Vardiya Zabitleri Denizcilik Yemini ettiler ve şapka attılar. Törenin ardından protokol üyeleri, öğretim elemanları, öğrenciler ve aileler mezuniyet kokteyline katıldılar.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>