BAŞKAN YAVUZ KIRIKHAN’A YENİ ASFALT SATHİ KAPLAMA ARACI KAZANDIRDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Kırıkhan Belediyesine yeni Asfalt Sathi Kaplama aracını kazandırdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan YAVUZ; “ Kırıkhan’ın ihtiyacı olan Asfalt Sathi Kaplama aracımızı Şehrimize geldi Belediyemize teslim edildi. HATSU’nun ilçemizde 257 -260 Km. içme suyu şebekesi değişimi dolayısıyla yapılan kazıların, bağlantı çalışmaları sonrası üst yapıyı yapması gerekir. Yasa olarak Kanun olarak yetki olarak görev olarak HATSU ve Büyükşehir Belediyesinin sorumluğunda olan üst yapı çalışmalarını yapması gerekir. Ancak HATSU ve Büyükşehir Belediyesinin yapamıyacağını gördüümüz için hazırlığımızı yaptık, aracımızı aldık. Pazartesi gününden itibaren günlük 1 ve 2 Km. Alanı asfaltlama yapacağız.

İnşallah bu HATSU ve Büyükşehir Belediyesinin yaşattığı zor günleri bizler yine bir Kırıkhan’lı olarak, hemşeriniz ve kardeşiniz olarak ekibimizle beraber ortadan kaldrıma gayreti içerisindeyiz. Etrafa verilen bu rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.

Bunu bir daha söylüyorum yetki bizim değil sorumluluk bizim değil.tamamen bu kazılan yolların üst yapısı HATSU ve Büyükşehir Belediyesinin olmasına rağmen yinde bu yolları biz yapacağız.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>