İSTE AKADEMİSYENLERİ BİR ARAYA GELDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Akademisyenleriyle yapılan toplantı İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci başkanlığında gerçekleştirildi.

İSTE Mimarlık Fakültesi Turkuaz Salon’da gerçekleştirilen toplantıda Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi öğretim üyeleri bir araya geldi.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya rektör yardımcıları, fakülte dekanları, bölüm başkanları ve akademik personel katıldı.

Toplantıda birçok konu gündeme alındı. Rektör Depci, açılış konuşmasında İSTE’nin eğitim-öğretim faaliyetleri ile akademik, kültürel ve sosyal faaliyetler gibi konular hakkında bilgi verdi. Üniversitenin mevcut durumunu değerlendiren Rektör Prof. Dr. Tolga Depci “Üniversitemizin gelişmesi ve ülkemiz için faydalı çalışmalar yapılması noktasında yönetimimiz her türlü desteği verecektir” dedi.

Yapılan toplantıda öğretim üyelerinden gelen sorular cevaplandı ve İSTE’deki idari ve akademik işleyişe yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. İlerleyen günlerde toplantıların İSTE’nin diğer akademik birimleri ile de gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>