MÜSİAD,VİZYONER’19 HAZIRLIKLARI TAMAM

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’nce düzenlenen VİZYONER’19 ZİRVESİ’nin hazırlıkları tamamlandı.Türkiye’nin en büyük ve küresel ölçekte en yaygın sermaye platformu MÜSİAD tarafından iki yılda bir düzenlenen “VİZYONER Zirvesi” “Dijital Gelecek” temasıyla 27 Kasım 2019 tarihinde 3.kez düzenlenecek.

Haliç Kongre Merkezi’nde üç farklı oturum şeklinde düzenlenecek zirvede, ”Dijital Ekonomi ve Paranın Geleceği”, “Küresel Pazarda Milli Sanayi ve Üretim”, “Dijital Ekonomi ve Ticaretin Geleceği”, “Geleceğin Şehirleri ve Kaynakları” ile “Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye” konuları ele alınacak.
Gelecek, teknolojileri en iyi kullanan, anlayan ve geliştirenler ile kurulacak.

Daha güçlü ekonomiler için daha güçlü teknolojilerin önemli olduğu çağ başlıyor. DİJİTAL GELECEK burada başlıyor.

MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, “Tüm iş sektörlerinden, akademisyen ve kurumlardan 4 bin üzeri katılımın sağlanacağı programda sizler de yerinizi almayı unutmayın. Hatay’da faaliyet gösteren tüm sektör temsilcilerini, iş insanlarımızı zirveye bekliyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>