Nüfus Müdürü Gülsel SOĞANCI’ ya Veda

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Yaklaşık üç yıldır İskenderun Nüfus Müdürü olarak görev yapan Gülsel SOĞANCI’ nın tayininin Kastamonu ili Abana İlçesine çıkması nedeniyle Kaymakam Musa SARI ve kurum amirlerinin katılımı ile bir veda yemeği organize edildi.

Yemekte konuşma yapan Kaymakam Musa SARI, “Nüfus Müdürümüz Gülsel SOĞANCI’ nın yaklaşık üç yıllık görev süresinde görevini en iyi şekilde yerine getirilmesinin yanı sıra halkımıza gösterdiği güleryüz ve sıcak yaklaşımından dolayı şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini sunduğunu ifade etti ve bundan sonraki yaşamında başarı, sağlık ve huzur dilediğini belirtti.

Yemek sonunda günün anısını Kaymakam SARI, SOĞANCI’ ya bir plaket ve hediye takdiminde bulundu.

Nüfus Müdürü Gülsel SOĞANCI da veda yemeği organizasyonundan dolayı Kaymakam SARI ve katılımcılara çok teşekkür ederken kendisinin de Arsuz’da çalışmaktan büyük keyif aldığını ve her zaman gönlünde farklı bir yerinin olacağını ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>