KADEM’DEN EĞİTİME TAM DESTEK

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay şubesi geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için eğitimin bir çok alanında çalışmalar yapıyor.

Türkiye genelinde eğitim konusunda sosyal destekli bir çok projeyi hayata geçiren Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay’da da başarılı çalışmalara imza atıyor. Payas, İskenderun, Belen başta olmak üzere okullarda Etkili Sosyal Medya Kullanımı, Sosyal medya ve ekran bağımlılığı, Akran Zorbalığı, İş ve Sosyal Yaşamda Zarafet eğitimleri , Kur’an’ın Bilime Verdiği Önem “ başlıklı eğitim semineri gerçekleştiren Kadem Hatay şubesi eğitimin bir çok alanında sosyal ve kültürel olarak destek vermeyi sürdürüyor.

Geleceğimizi şekillendiren nesiller yetiştirmek bizim elimizde.

Kadem Hatay şube başkanı Eğitimci Selma Tunç yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada Kadem olarak eğitime tam destek verdiklerinin altını çizdi. Tunç şöyle konuştu. ” Kadem olarak eğitim’in her alanında üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Okullarda verdiğimiz eğitimlerde çocuklarımıza günümüzün en büyük sorunları arasında yerini alan sosyal medya kullanımı, avantajları tehlikeleri, sonuçları konuların alanında uzman üyelerimiz tarafından eğitim seminerleri veriyoruz. . Üniversite eğitimlerini tamamlayarak hayallerine kavuşan öğrencilerimizi, yurtlarımızda düzenlediğimiz mezuniyet geceleri ile uğurluyoruz. Mezunlarımızın yaşadığı heyecanı onlarla birlikte paylaşıyoruz.Verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra eğitim alanında görev yapan üyelerimizin de eğitimlerine önem veriyoruz. Kadem genel merkezimiz tarafından düzenlenen eğitim seminerlerine katılarak aynı çalışmaları kendi ilimizdeki üyelerimize aktarıyoruz. Kadınlarımıza ,istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda açılan kurslar ile keyifli vakitler geçirken aynı zamanda üretmenin tadını çıkarıyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>