İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetiminden Arsuz Belediye Başkanı Dr.Asaf Güven’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı yönetimi, 31 Mart Yerel seçimlerinde Arsuz Belediye Başkanı seçilen Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, Vakfın çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e bilgiler verdi.

İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, “Vakıf olarak Maddi durumu yerinde olmayan Öğrencilere burs veriyoruz. imece usulü ile yapılan bu hizmette öğrencilerin eğitimlerine destek oluyoruz. Yönetim kurlum adına sizleri ziyaret ederek, yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun ile Arsuz’un ayrılmaz bir bütün olduğuna vurgu yaparak, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı yönetimine de yapmış oldukları hayırlı işlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Arsuz Belediye Başkanı Dr.Asaf Güven’in ziyaretinde, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, yönetim kurulu üyeleri Saadet Özmen, Yüksel Cirdi, Münir Emre Kuran, Serdar Çotulay, Emin Aşkargenç, Nuri Yıldırım yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>