BAŞKAN TOSYALI’YA TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya belediye başkanlığı görevi için tebrik ziyaretleri sürüyor.

Başkanlık makamında yapılan tebrikler, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, sivil toplum kuruluşu üyeleri, iş adamları, ilçe esnafları ve vatandaşların katılımıyla davam ediyor.

Belediye başkanlık makamında konuklarını ağırlayan Başkan Tosyalı, tebrikleri kabul ederek gelen konukların ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiriyor.

Başkan Tosyalı’ya başarılar dileyen konuklar, yeni görevin Başkan Tosyalı’ya ve ilçeye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuyorlar.

Gelen konuklarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “çıktığımız bu yolda adaletli, insan odaklı, şeffaf ve memleketimizin menfaatine işler yapmayı kendimize düstur edindik. Ziyaretlerinden dolayı tüm hemşerilerimize kurum yöneticilerine ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarımıza, işadamlarımıza, derneklerimize, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>