İTSO’dan Esnafa Türk Bayrağı Yeni İTSO üyesi Filiz Özçörekçi ziyaret edildi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan yardımcısı  Muhsin Yeter, İTSO üyelerini ve esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

İTSO’nun esnaflara ve üyelerine yönelik ziyaretler aralıksız devam ediyor.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun şehir merkezinde İTSO üye ve esnaflarına günün anısına Türk bayrağı hediye etti.

İskenderun esnafı ve üyelerinin sıcak ilgisi ile karşılanan İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO’nun çalışmaları, eğitimleri, Nefes kredisi ve Odanın faaliyetleri hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO üyeleri ve esnafları ise, kendilerine karşı gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, İTSO’nun faaliyetlerinin esnafı olumlu yönde etkilediğini ve esnafa avantajlar sağladığını ifade ettiler.

İTSO’nun yeni üyesi olan Tuhafiye, konfeksiyon  işletmecisi Filiz Özçörekçi de İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter’e ziyaretlerinden ötürü ayrıca teşekkür ederek, İTSO’nun kendilerine önemli avantajlar sağladığını, oda bünyesinde düzenlenen eğitim ve bilgilendirme seminerlerinden zamanından haberdar olduklarını ve bu etkinliklere katılma imkanı bulduklarını söylediler.

İTSO’nun dağıtmış olduğu Türk Bayrağını da teslim alan ve onur duyduklarını belirten İskenderun  Filiz Özçörekçi, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden kahraman Türk askerlerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz. Böylesine hassas bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde İTSO’nun da bu hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İTSO’nun hediye etmiş olduğu Türk bayrağını iş yerimize gururla asacağız” dedi.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ise; “İTSO olarak her fırsatta üyelerimizi ziyaret ediyor ve sorunlarını dinliyoruz. Bu günde üyelerimiz iş yerlerinde   ziyaret ederek, son yaşanan ekonomik süreç ile ilgili kendileri ile sohbet etmek imkanımız oldu. Genel anlamda esnaflarımızın ileriye yönelik olumlu beklentileri olduğunu söyleyebiliriz. Tabi Türkiye ve bölgemiz son yaşanan süreçte sıkıntılı günler yaşadıklarını gözlemliyoruz ve esnaflarımızdan bu sıkıntıları dinliyoruz. Temennimiz bu sürecin sağlıklı bir şekilde atlatıldıktan sonra, esnafımızın rahat nefes almalarıdır. Bizler de, İTSO olarak bu konuda üyelerimize yönelik Nefes kredisi verildiğini duyurduk. Temennimiz, bu krediler esnafımıza nefes aldırır. Tabi Son yaşanan süreçte yaşanan terör olaylarını de nefretle kınıyoruz ve İTSO olarak bu hassasiyetimizi anlatmak için bu gün ziyaret ettiğimiz esnaf ve üyelerimize Türk Bayrağı dağıttık ve onlarda çok duygulandılar. Bu tür ziyaretlerimiz devam edecektir. İTSO olarak her zaman üyelerimizin yanındayız” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>