HBB’DEN ‘İHMAL Mİ İSTİSMAR MI? ’KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

HBB ‘İHMAL Mİ İSTİSMAR MI? ’KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRECEK

Hatay Büyükşehir Belediyesi, ihmal ve istismara yönelik bilinci arttırmak amacıyla 6 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

‘Ruhsal ve Bedensel Yönleriyle Sağlıklı Spor’ sloganıyla gerçekleştirilecek toplantıya Psikolojik Danışman Mehmet Oral ve Aile Hekimliği Uzmanı Dr. Serdar Kanuncu katılacak.

İhmal ve istismarın risk faktörlerini katılımcılar ile paylaşacak olan uzmanlar, ihmalin çocuk üzerindeki etkileri fiziksel, duygusal ve ekonomik istismarı hakkında bilgiler vererek, cinsel ihmal ve istismar ile cinsel istismara maruz kalan çocuklarda görülebilen belirtiler hakkında katılımcılara önemli bilgiler aktaracak.

Uzmanlar, 6 Ekim Cumartesi günü HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde ücretsiz gerçekleştirilecek olan toplantıya tüm Hataylıları davet etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>