BAŞKAN YAVUZ’UN KABARTMA TÜRK BAYRAĞI VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI ŞEHRE AYRI BİR GÜZELLİK KATIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yaptığı yoğun hizmetlere rağmen şehri güzelleştirme adına yaptığı çalışmalarla Kırıkhan’a ayrı bir renk katıyor.

Bu bağlamda, Menderes mahallesi çevre yolu kavşağında Kabartma Türk Bayrağı çalışması başlattı.

Ayrıca, İnönü Bulvarında gerçekleştirilen peyzaj çalışması ile birlikte Kırıkhan her geçen gün Cennete çevrilmeye devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayhan Yavuz; “ Yaptığımız hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz en önemli husus, Milli ve Manevi değerlerimizi de şehrimizin her noktasına nakşetmektedir. Bu hizmetimizle tüm dünyaya, Ay Yıldızlı Bayrağımıza, Devletimize, Milletimize ve Vatanımıza Canımız pahasına sahip çıkacağımızı alenen göstermektir.

Devam eden peyzaj çalışmalarımızla da her geçen gün Kırıkhan’ımızı daha fazla nasıl güzelleştirebiliriz in gayreti içerisindeyiz. Halkımız için hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>