Belen’de Yol ve Parklarda Çiçekler Açtı…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Göreve başladığı ilk günden itibaren, park, bahçe ve orta refüjlerdeki yeşil alanlara verdiği önemle, Belen halkının ve araç sürücülerinin takdirini kazanan Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU, verdiği talimatla tüm yollarda hummalı bir peyzaj çalışması başlatmıştı.

İlçemizde bulunan orta refüjlerde Belediye Başkanının isteği üzerine sürekli yenilenmeye devam eden bu çalışmalarda, Belen Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğüne bağlı 22 personeli ile günde üç vardiya çalışarak, ekilen yaklaşık 25 bin kök çiçeklerin bakımını yaparak, orta refüjlerin ve çocuk parklarının görüntüsü ile Belenli vatandaşlarında taktirini kazandı.

E-5 Karayolu üzerinde bulunan orta refüjlerde yapılan çiçeklendirme ve çimlendirme çalışmalarının yanı sıra mahallelere kazandırılan çocuk parklarında da, güzel çalışmalara imza atan Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU, parkların tamamında da çiçeklendirme ve çimleme çalışması aralıksız devam ettirerek, parklara dinlenmeye gelen Belenli vatandaşların ve parkta oyun oynayan çocukların da güzel ve kaliteli vakit geçirmelerine imkan sağladı.

Belediye Başkanı Adnan Vurucu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden itibaren çok güzel çalışmalara imza attık. Bunlardan biride orta refüjlere verdiğimiz önemli ve itinalı çalışma ile ülkemizin en önemli geçitlerinden biri olan Belen Geçidimizin güzergahında bulunan alanlarımızı, çiçek, ağaç ve çimlendirme çalışmalarıyla çok güzel bir görünüme getirdik. Bundan sonrada itinalı çalışmalarımız durmaksızın devam edecek. İfadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>