“REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESPOR” KUPAYI BAŞKAN CULHA’YA TESLİM ETTİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Erhan Aksoy Futbol Turnuvası Körfez Grubunda final oynayan Refik Çoğum Arsuz Belediyespor oyuncularıyla bir araya geldi.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene 34. sü düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvasında Körfez Bölgesinde final oynayıp ikinci olan, Refik Çoğum Arsuz Belediyesi adıyla turnuvaya katılan Arsuz Belediyesi oyuncularıyla bir araya gelerek, göstermiş oldukları başarıdan dolayı tüm ekibi tebrik etti. Birinci ve ikinci arasında performans olarak çok fazla bir farkın olmadığını belirten Başkan Culha, ilçenin temsili anlamında başarı elde ettikleri için mutlu olduğunu belirtti. Bu başarıda emeği geçen oyunculara, teknik ekibe ve destek olan herkese teşekkürlerini iletti. Refik Çoğum Arsuz Belediyesi teknik ekibi kazandıkları kupayı Başkan Culha ’ya hediye ederken, kupa Arsuz Belediyesinde yerini aldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>