ŞAMPİYONA ÖNCESİ SPORCULARA MORAL ZİYARETİ 

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love


Hatay Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda ve Defne Belediyesi katkılarıyla Hatay´ın Anavatana Katılması’nın yıl dönümü kutlaması kapsamında düzenlenen Özel Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası öncesinde sporcular ziyaret edildi. 


Gerçekleşen ziyarete Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık, HBB Kültür Ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Bozkurt, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Öztürk ve İl Temsilcisi Muti Ay katıldı. 

Sporculara başarılar dileyen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman,” Gerçekten de kıt imkanlarla ama büyük bir kararlılıkla ve büyük bir sevgiyle bu şampiyonayı her yıl düzenleyen Bilardo İl Temsilciliğine, kulüp ve sporculara teşekkür ederim. Ben eminim bu etkinlik günlerce, haftalarca belki de yıllarca değişik yerlerde gösterilecek. Ve bu da kentimizin tanıtımına hem de sporcularımıza katkılar sunacaktır. Çok değerli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. “ dedi. 

İl Temsilcisi Muti Ay, “Şampiyonaya Türkiye’nin her tarafından 96 sporcu katıldı. 3 gün sürecek olan bu turnuvada rekabeti yakından göreceğiz. Çok keyifli ve çekişmeli maçlar olacağına eminim” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>