BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ÇEŞİTLİ AÇILIŞLARA KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye çalışmalarının yanı sıra, diğer zamanlarında kentimizde ve bölgemizde düzenlenen çeşitli etkinliklere, açılışlara, programlara, taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerine katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Halk eğitim merkezi sergi salonunda halk eğitim merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan el eşi resim sergisinin açılına katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, serginin açılmasında emeği geçenleri kutladı.

HALK EĞİTİM İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar kamu kurum ve kuruluşlar ile diyalog halinde olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil,”Belediye olarak kültür müdürlüğümüz vasıtası ile bayanlara yönelik kurslar açıyoruz. Halk eğitim merkezi öğretmenlerimizin verdiği eğitimlerde kursiyerlerimiz bir çok konuda kurslar veriliyor. Serginin açılmasında emeği geçenleri kutluyorum. Tüm kursiyerlerimize çalışmalarında balarılar diliyorum ”dedi.

GENÇLERE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Kentin gelişmesi noktasında toplumun her kesimine büyük görevler düştüğünü belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”genç girişimcilerin birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını önemsiyoruz. Gençlerimizin geleceğe emin adımlarla yürümeleri çok önemli. Yeni yapılan şehir kulübün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum “şeklinde konuştu

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>