Arpagedik İlk ve Ortaokulu Öğrencilerinden Drama Etkinliği

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Arpagedik İlk ve Ortaokulu öğrencileri, Ufuk öğretmenleri önderliğinde aylardır eğitimini aldıkları drama çalışmalarının ürünü olan gösterilerini sergilediler.

Farklı konular üzerine hazırladıkları tiyatro gösterilerini sunan öğrenciler salonu dolduranlara keyifli dakikalar yaşattılar.

Kaymakam Musa SARI , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ , okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile velilerin katıldığı tiyatro etkinliği Gözcüler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlendi.

Program sonunda Ufuk öğretmenlerine plaket, öğrencilere de sertifika takdimi gerçekleştiren  Kaymakam SARI  salona yaptığı konuşmada, öğrencilerin gündelik hayata dair konuları doğaçlama bir üslupla sergilediklerini, daha önemlisi özgüvenlerine çok büyük katkı sunacak olan bu etkinliğe medeni cesaret göstererek katılmış olmalarından dolayı hem kendilerine hem öğretmenlerine, okul idaresi ve onlara destek veren velilere ayrı ayrı teşekkür ettiğini ve onları tebrik ettiğini ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>