Hizmet-İş sendikası üyeleri ile iftar yemeğinde buluştu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube yönetimi, üyeleri ile Bayırlı Restaurantta iftar yemeğinde bir araya geldi.

Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında üyelerine yönelik verilen iftar yemeğinde örnek birliktelik sergilendi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye Başkan yardımcıları ve Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim ve sendika üyeleri ile görüşerek, tüm çalışanlarının Ramazan aylarını ve Bayramlarını kutladı.

Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim ise yaptığı açıklamasında; “Hizmet-İş sendikası olarak üyelerimizin haklarını korumanın yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi de arttırmayı hedefliyoruz. Birlik ve beraberliğe çok önem veriyoruz. Bu gün burada hep birlikteyiz. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin ve şimdiden, Belediye Başkanımız ve idarecilerimiz başta olmak üzere tüm sendika üyelerimizin de Ramazan Bayramı kutlu olsun” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>