Karaağaç Akdeniz Ortaokulu TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

Akdeniz Ortaokulu ilk defa düzenlenen Tübitak 40006 Bilim Fuarı kapsamında öğencilerin hazırladığı projeleri sergiledi.

Kaymakam Musa SARI , Belediye Başkanı Nazım CULHA , Emniyet Müdürü Halil KARABACAK ve Okul Aile Birliği Başkanı Leyla SAKAROĞLU’nun açılışını birlikte yaptıkları Tübitak 4006 Bilim Fuarı büyük beğeni topladı.

Fizik alanında 22 proje , Biyoloji alanında 14 proje, Kimya alanında 4 proje olmak üzere toplan  38 proje , 77  öğrenci tarafından , 6 danışman öğretmen  nezaretinde sergilendi.

Kaymakam Musa SARI ve Belediye Başkanı Nazım CULHA ‘nın beraberindeki   heyetle , tüm standlarını gezdikleri Tübitak 4006 Bilim Fuarı’nda , öğrencilerin hayal güçlerini zorlayarak hazırladıkları buluşlar büyük ilgi gördü

Açılışa   Kaymakam SARI , Belediye Başkanı Nazım CULHA , Emniyet Müdürü Halil KARABACAK , Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ , okul idaresi, öğretmenler ,öğrenciler ve veliler katıldı.

“Bu e-posta mesajı ve onunla iletilen tüm ekler sadece yukarıda isimleri belirtilen kişiler ya da kuruma özel olup, özel bilgiler içerebileceği gibi gizlilik yükümlülüğü de taşıyor olabilir. Mesajın yetkili alıcısı veya alıcısına iletmekten sorumlu kişi değilseniz, mesaj içeriğini ya da eklerini kullanmayınız, kopyalamayınız, yaymayınız, başka kişilere yönlendirmeyiniz ve mesajı gönderen kişiyi derhal e-posta yoluyla haberdar ederek bu mesajı ve eklerini herhangi bir kopyasını muhafaza etmeksizin siliniz. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı bu mesajın içeriği ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluğu kabul etmemektedir. Bu mesajda ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece adres yazarına ait olup, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığının resmi görüşünü yansıtmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı e-posta içeriğine yetkisiz olarak yapılan müdahaleden, e-postanın zararlı yazılım içermesi ve/veya bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu değildir.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>