CAMİLERE GÜL SUYU SIKILIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Spread the love

İskenderun Belediyesi belli periyotlarla sürdürdüğü cami temizlik çalışmalarını, Ramazan ayında artırarak sürdürüyor.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün farklı camilerin halıları önce yıkanıyor, ardından da püskürtme pompası ile halılara gül suyu sıkılıyor.

İLK ÖNCE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yılın her döneminde cami temizliğine ayrı bir özen gösterdiklerini ifade ederek, “Göreve geldikten hemen sonra cami halılarının belli periyotlarla yıkanması çalışmalarını başlattık. Ramazan ayı ile birlikte camilerimiz vatandaşlarımız tarafından daha da yoğun olarak kullanılıyor. Bu nedenle de temizlik büyük önem taşıyor “dedi.

ARDINDAN GÜL SUYU SIKILIYOR

Her gün farklı camilerin periyodik temizlik işlemlerinin gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”Ekiplerimiz periyodik olarak cami halılarını özenle yıkıyorlar, daha sonra da gülsuyu püskürtüyorlar. Camilere yönelik temizlik çalışmalarımız aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ve camii cemaati ise uygulamadan son derece memnun olduklarını ifade ediyorlar.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>